Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja Hotel Czarci Młyn. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Gabriela
15 kwi 2026 o 17:19
Jak zawsze wszystko w porządku. Zawsze smacznie i szybko.
Ewelina
18 gru 2025 o 19:05
Było bardzo smaczne. Na pewno jeszcze zamówię jakieś żarełko .
Ewa
10 paź 2025 o 20:35
dłuuuugie oczekiwanie ale się opłacało...
Radosław
5 paź 2025 o 19:03
Czekaliśmy na zamówienie powyżej dwóch godzin.
Wioletta
21 wrz 2025 o 16:54
Jedzenie dobrze zapakowane ale niesmaczne na pewno więcej nie zamówimy. Brak opłaconych kopytek. niby tylko 8 złotych ale zawsze. nie polecam
Marcin
14 wrz 2025 o 16:11
kurier przyjechał szybko, wszystko było ciepłe . Niestety rolada to była porażka ( zapach ok ), niestety smakowała jakby mięso było zepsute lub coś w tym stylu. Pozostałe potrawy bardzo smaczne.
Żaneta
3 cze 2025 o 13:46
Absolutnie przepyszne jedzenie. Polędwiczki w sosie grzybowym to jest prawdziwa poezja, rosołek też był przepyszny.